Antti Suutaran sukuseuran 23.07.16 Reposaaren retkellä valitsema hallitus. Järjestäytymiskokous 12.11.2016 Riitahuhdassa.

Asko Riitahuhta
Seuran puheenjohtaja, valittiin varsinaisessa kokouksessa
Riitahuhdantie 78, 38740 Hapuoja
Puh. 040-7652510
Sähköposti: asko.riitahuhta@gmail.com

Seija Kiviniemi-Viitanen
Seuran varapuheenjohtaja
Ylikyläntie 42 B 9, 28220 Pori
Puh. 040-0704261
Sähköposti: seija.kiviniemi-viitanen@satshp.fi

Jukka Kankaro
Seuran rahastonhoitaja ja sihteeri
Katajakatu 6, 38700 Kankaanpää
Puh. 044-5271347
sähköposti: jukka.kankaro@dnainternet.net

Alli Rahko
Sukukirjatoimikunnan puheenjohtaja 
Papusenkatu 1A, 33400 Tampere
Puh. 040-5708090
sähköposti: alli.rahko@kolumbus.fi

Riitta Nybacka
Seuran emäntä
Jukanpolku 3 C 17, 33950 Pirkkala
Puh. 050-4372422
sähköposti: riitta.nybacka@mosse.fi

Anu Pörsti
Seuran emäntä

Säikäntie 186, 28600 Pori
Puh. 0400-875503
sähköposti: anu.porsti(at)dnainternet.net

Keijo Kerola
Taulunojantie 154, 38840 Niinisalo
Puh. 040-1994960
sähköposti: keijo.kerola@sataedu.fi

Pauli Lanne
Mestarinkatu 6, 38700 Kankaanpää
Puh. 040-0563033
sähköposti: pauliarmas.lanne@gmail.com

Pasi Rajala
sähköposti: pasi.rajala@dnainternet.net