Antti Suutaran sukuseuran 28.07.2018 valitsema hallitus.

Asko Riitahuhta
Seuran puheenjohtaja
Riitahuhdantie 78, 38740 Hapuoja
Puh. 040-7652510
Sähköposti: asko.riitahuhta@gmail.com

Juha Majalahti
Seuran varapuheenjohtaja, jäsenasiat ja tiedotus
Eurantie 12-15 A5, 27510 Eura
Puh. 044-4224000
Sähköposti: juha.majalahti@eura.fi

Seija Kiviniemi-Viitanen
Seuran sihteeri
Ylikyläntie 42 B 9, 28220 Pori
Puh. 040-0704261
sähköposti: seija.kiviniemi-viitanen@satshp.fi

Jari Kankaro
Seuran rahastonhoitaja
Eteläpuisto 18 A 20, 28100 Pori
Puh. 0400-972476
sähköposti: jakaplan@nic.fi

Alli Rahko
Sukukirjatoimikunnan puheenjohtaja 
Papusenkatu 1A, 33400 Tampere
Puh. 040-5708090
sähköposti: alli.rahko@kolumbus.fi

Riitta Nybacka
Seuran emäntä
Jukanpolku 3 C 17, 33950 Pirkkala
Puh. 050-4372422
sähköposti: riitta.nybacka@mosse.fi

Anu Pörsti
Seuran emäntä

Säikäntie 186, 28600 Pori
Puh. 0400-875503
sähköposti: anu.porsti(at)dnainternet.net

Keijo Kerola
Taulunojantie 154, 38840 Niinisalo
Puh. 040-1994960
sähköposti: keijo.kerola@sataedu.fi

Rauno Rajala
Seuran tapahtumien järjestäjä
Honkalankatu 1 As 18, 29200 Harjavalta
Puh. 040-5965112
sähköposti: rgrajala@dnainternet.net